gg

Zadaj pytanie on-line

czwartek, 19 stycznia 2017

Przeprowadzka do tczew i współpraca z fabryką mebli z Demlina


Każda zmiana pociąga za sobą  wiele decyzji które doprowadzają nas, czyli mnie do jakiegoś punktu. Tym razem postanowiłem się przeprowadzić o 40 kolejnych kilometrów dalej. Trafiło na Tczew, gdzie jest wiele ciekawych ludzi i klimat całkowicie inny od tego co mogłem zauważyć mieszkając w trójmieście czy bezpośrednich jego okolicach czyli Pruszczu Gdańskim.
Tym razem podjąłem współpracę z fabryką mebli w stylu skandynawskim znajdującą się o 20 kilometrów od Tczewa. 
Sama fabryka zwróciła moją uwagę ponieważ, jest położona w małej wiosce o ciekawie brzmiącej nazwie Demlin. Interesujące jest jeszcze to że by tu dojechać można skorzystać z 4 (słownie czterech autobusów) które tędy przejeżdżają.

Wydawało by się że, to zbyt mało. Jedak okazuje się że, to akurat tyle ile wystarczy by dojechać i odjechać. A tak naprawę potrzebuje dwóch, więc mam 200% normy.

Ale mniejsza o warunki dojazdu, okolica jest taka ją sobie wyobrażałem i marzyłem od dłuższego czasu.

Meble które produkuje całkiem ciekawy zespół ludzi, są stylizowane na meble Skandynawskie.
A mi to przypomina, styl który zobaczyłem w meblach z dzieciństwa, czyli lata 80, no może 70.

Specyficzne wydaje się to że nogi w tych meblach, są ustawione pod kontem, co sprawia bardzo dobre wrażenie, pozatym takie meble, a tym bardziej krzesła są dużo mocniejsze i trwalsze.

Moim zadaniem jest tu realizować działania marketingowe, co robię z wielką radością, ale chętnie się też włącze w sprzedaż co robię większą pasją i energią.

Jeden z przykładów, stolików -ten to model
kris, czyli stolik kawowy, który również sprawdzi się jako stół do pracy.oto, miesce do pracy, albo jednoosobowe biuro


Dla mnie to zwyczajny projekt, który realizuje, jak każdy kolejny. Lubię to i już. Dla ciebie to może być ciekawy mebel, który zakupisz, do swojego domu. Jeśli tak chcesz zapraszma cię do odwiedzenia tej witryny internetowej by zobaczyć i skontaktować się z działem sprzedaży.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz